Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1911 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35684 yorum bırakıldı.

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Repack Full İndir

 • 15 Ekim 2015
 • 48 yorum
 • 12.254 kez görüntülendi

 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 5,00 )
  Loading...


Metal Gear Solid V The Phantom Pain-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain ile Metal Gear macerası kaldığı yerden devam ediyor, oyun grafik açısından müthiş olmuş, kendini oynatan bir oyun ki diğer serilerinde de bu böyleydi. Şimdi biraz vikipedik bilgiler paylaşalım:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, 2014 yılında çıkan Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’un devam niteliğindedir. Ground Zeroes’dan sonra 9 yıllık bir komadan uyanan Snake kendini bir hastanede bulur ve o sırada kimliği belli olmayan bir örgüt tarafından Snake’in bulunduğu hastaneye saldırı düzenlenir. Hastaneden sağ çıkan Snake eski oyunlardan tanıdığımız Ocelot ile karşılaşır ve Phantom Pain’in hikayesi bu şekilde başlar. Daha sonradan Snake, Ocelot ve Kaz önderliğinde Diamond Dogs kurulur.

Oyunun oynanışına gelecek olursak:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain tıpkı eski Metal Gear oyunlarındaki gibi gizlilik üzerine kurulmuş bir oyundur. Fakat Phantom Pain ile seri büyük bir değişikliğe uğradı ve açık dünya bir oynanışa sahip oldu. Phantom Pain, Afganistan topraklarında geçiyor ve oyun size haritada büyük bir özgürlük sunduğu gibi at, araba, motosiklet ve tank gibi araçları da kullanma fırsatı veriyor. Oyun gizlilik üzerine kurulduğu için oyunun yapısı da ona göre tasarlanmış.

Oyunda gizli ilerlemek için bütün araç gereçlere ve aksiyonlara yer verilmiş. Mesela oyunda sürünerek ilerleyebilir otların arasına saklanabilirsiniz. Düşmanların dikkatini dağıtmak için oynanış videolarında gördüğümüz, Snake’in şeklinde bir şişme balon atabilirsiniz o sayede düşmanları o tarafa çekip diğer taraftan sıvışabilirsiniz. Bu tarz yeni araç gereçlerin yanında eski oyunlardan hatırladığımız meşhur karton kutumuz, Bayıltıcı ok atan silahımız ve diğer akla gelen araç gereçlerde yerini koruyor. Oyun gizlilik üzerine kurulmuş diye aksiyon yanının zayıf olacağı anlamına gelmez.

Snake çatışma sahnelerinde oldukça rahat haraket ediyor. Siper alma, akıcı silah kontrolü ve eski oyunlarda olan CQC daha çok geliştirilmiş ve oyun alanında rahatça kullanabiliyoruz. Snake’in önderliğini yaptığı Diamond Dogs üssü oyunun yapı taşı gibi. Harita içerisinde Fulton Recovery diye adlandırılan bir sistem ile düşmanları, önemli konteynerleri, araçları hatta hayvanları bile üssünüze gönderebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz kişileri ya da askerleri kendi himayenize aldığınız gibi kişiler hangi alanda yetenekli ise üssümüzde ona göre görev veriyorsunuz.

Metal Gear Solid V The Phantom Pain-cover-screen-full

Bu sistemi 2010 yılında çıkan Peace Walker’da görmüştük ama Phantom Pain’de daha gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkacağı kesin. Üssümüzde çeşitli araçlar, suitler ve silahlarda geliştirebiliyoruz. Geliştirdigimiz silahları oyun içinde istediğimiz zaman kullanabiliyoruz ve en önemlisi görev içerisinde bile üssümüzden paraşüt ile istedigimiz araç ve gereci getirtebiliriz. Son olarak Phantom Pain’in oynanışı Ground Zeroes’un yapısı ve Peace Walker’in temelleri üzerine kurulmuş bir Metal Gear olarak karşımıza çıkıcak gibi gözüküyor.

Yalnız şu var ki oyun cracklenmesi biraz sıkıntılı geçmiş. 3dm grubu tarafından cracklenen oyuna girmeye çalışırken bir takım hatalarla karşılaşabilirsiniz, bu sebeple bu yayının altında size çözümlerini açıkladığımız şeyleri uygulayın gençler, bunlar haricinde hata alırsanız daha güncel bir crack için bir müddet beklemeniz gerekebilir. Biz oyunu kurup denediğimizde aldığımız hata ve çözümlerini bu yayının altında paylaştık, oyunu açtık ve oynadık, her zamanki gibi sizlere SAĞLAM yayınlar yapmayı amaç edindiğimizden yayınlamak biraz zaman aldı, ayrıca güncel update ve crack’i şu yayınımızdan takip edebilirsiniz, biz bu yayını yaparkenki en güncel update ve cracki indireceğiniz dosyaların içine ekledik, oyunun kurulumu uzun sürecektir bizden söylemesi 🙂 Ayrıca mutlaka sistem gereksinimlerini sizinkiyle kıyasladıktan sonra oyunu indirin, kararsız kalırsanız sisteminizi bize bu yayının yorum kısmından yazarak danışabilirsiniz, çekinmeyin 😉 , şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Metal Gear Solid 5 ile ilgili diğer yayınlarımız:


Metal Gear Solid V: The Phantom Pain %100 save game dosyası İndir

gta 5 crackfixMetal Gear Solid 5 En Güncel UPDATE VE SADECE CRACK İndirOyunun Türü: Aksiyon, Shooter, Seri Oyun, Macera
Çıkış Tarihi: 01-09-2015
Oyunun Adı: Metal Gear Solid V The Phantom Pain
Oyunu Crackleyen Grup: 3DM
Oyunun Boyutu: 13 GB / RePack / update+crack dahil /

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Metal Gear Solid V The Phantom Pain

Metal Gear Solid V The Phantom Pain-2

Metal Gear Solid V The Phantom Pain-3

Metal Gear Solid V The Phantom Pain

Metal Gear Solid V The Phantom Pain

Metal Gear Solid V The Phantom Pain

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7×64, Windows 8×64 (64-bit OS Required)
İşlemci: Intel Core i5-4460 (3.40 GHz) or better; Quad-core or better
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB) or better (DirectX 11 card Required)
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 28 GB boş alan (repack için 15-16 yetecektir)

Oyun Tanıtım Videosu:

Ayrıca bir arkadaşın oynarken Türkçe anlattığı, oyunun hikayesini görüp anlayabileceğiniz tarzda oynanış videosu çektiği yayını: http://www.youtube.com/watch?v=1u3M7P7cL5U

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 


Metal Gear Solid V The Phantom Pain update + Crack | Sadece Update ve Crack İndir

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-Setup.exe tıklayarak ilerleyin dil olarak ingilizce seçin.

3-Kurulum çok uzun sürebilir, bittikten sonra update ve sonrasında güncel cracki uyguluyoruz, daha sonra hata almamak için bilgisayar saat dilimini pekin, hong kong(+8) yapıyoruz ve oyuna giriyoruz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki setup.exe çift tıklayın ve ingilizce dilini seçin.

3-Açılan pencerede next tıklayın, tekrar ingilizce dilini işaretleyip next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

4-Kurulum 1-3 saat arası sürebilir, normaldir. Bittikten sonra update ve crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

5-İndirdiğiniz klasörde bulunan update klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Metal Gear Solid V The Phantom Pain” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.Aynı işlemi crack klasörü içerisindeki dosyalar içinde yapın. Oyunun ayrıca crack ve update indirmesini yapabileceğimiz yayınımız var oradan güncel crack ve updateyi indirmeye özen gösterin.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Oyunu Açarkenki Hatalar ve Çözümleri

1- Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain steam_api64.dll hatası çözümü

Oyun biraz sorunlu ve bol hata veren bir oyun. İlk açtığınızda steam_api64.dll hatası alabilirsiniz. Bu hataya karşı steam_api64.dll’yi indireceğiniz dosyalara ekledik. steam_api64.dll yi C:\Windows\System32 ve C:\Windows\SysWOW64 konumlarına kopyalayın(gelen uyarıya kopyala ve değiştir deyin) bu hata ortadan kalkacaktır.

2- Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain tıklıyorum açılmıyor tepki yok hatası çözümü

Oyuna çift tıklıyorsunuz artık steam_Api64.dll hatası gelmiyor ama herhangi bir şeyde açılmıyor, Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain görev yöneticisinde görülüyor ama açılan bir şey yoksa, görev yöneticisinden Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain işlemini sonlandırın, sonra oyunun kurulu olduğu klasöre gelin sağ tıklayın ve özellikler deyin, salt okunur kutusu işaretlidir, o işareti kaldırın. Sonrasında oyunun simgesine sağ tıklayın, özellikler deyin, uyumluluk kısmına gelin alttaki “yönetici olarak çalıştır” kutucuğunu işaretledikten sonra uygula-tamam deyip çıkın ve oyunu bu şekilde başlatın.

3- Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain pencere açılıyor ve ekran donuyor hatası çözümü

Bu hatamızda ise oyunu açtığımız an neidüğü belirsiz bir pencere açılır ve ekran donar, ancak ctrl+alt+delete ile görev yöneticisinden kapatabilirsiniz. Bu hatamızı çözmek içinse bilgisayarımızda görünen saat kısmına tıklayın.

Tarih ve saat ayarlarını değiştir – Saat dilimini değiştir – Saat dilimi kısmından Pekin, Hong Kong, Urumçi (+8.00) olanı seçip tamam deyin.

Bu kadar oyununuz artık sorunsuz açılacaktır, herhangi bir save sorunu yaşamadığımızı da belirtmek isteriz, şimdilik bu şekidle oyuna girin, güncel crackler geldikçe bu vb. şeyler yapmayacağız, beklemedeyiz 😉

2- Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain ikinci bölümde oyundan atıyor

Bu hatayı alıyorsanız ve üsttekileri uyguladıysanız, tek çaremiz crackin güncellenmesini beklemek oluyor.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Hatred Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

dizi-izle-indir
Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
 • Imren Adivar

  Sık kullanılan favorilerim arasına ekledim sizi varolun hep.

 • Oynuyorum, biraz kasıyor gibi ama idare ediyorum.

 • Ali

  rar şifresi nedir ?

 • Murat

  Oyunda Ses yok ne çözüm varsa hepsini yaptım

 • isa

  bende turbobit premium aldım bır haftalık metal gear oyununu ındırıyorujm lakın 4 saatte anca indi ındkrme hızım 1.600 mb premum da sız daha kısa surede ınecegını soylemışsınız benım neden bu kadar gec satte ındırdı tırrent linkinden de aynı saatte ındırırdım bı cevaplarsan sevınırım

  • İndirme hızınızın en üst seviyesini kullanır, bazen anlık olarak sunuculara çok yüklenme olur azalır sonra yine artar.

 • efemo

  hocam bende bambaşka bi hata verdi 0xc000007b hatası diyor uygulama başlatılamadı yazıyor ne yapmak lazım ?

  • Bu hata sistemsel bir hata, hata kodunu araştırın umarım çözersiniz.

   • efemo

    eyvallah teşekkürler.

 • durmuş

  admin indiremiyorum yeni link belirtecektin hani

 • Erkan Ertürk

  Sorun yaşayan var mı oyunu sonuna kadar oynayabiliyormuyuz ?

  • Sorun yaşayan olmadı hala 🙂

   • Erkan Ertürk

    Dosya bulunamadı. Silinmiş olabilir. yazıyor part 1

 • Emre Duman

  abicim şimdi oyunu açarken birde başta glow storm cracked falan ingilizce bişi yazıyordu tamam diyordum curttly offline diye bişi geldi uzun bir yaıydı tamam dedim bekledim 5 dakka açılmadı sonrasında bazı yaptığım şeyler sonucunda offline hatası gitti şimdide görev yöneticisinde açık gözüküyor ama açılmıyor

  • onun hakkında bir şey bilmiyorum maalesef, biz açıp oynarken bu tarz şeyler yaşamadık.

 • Emre Duman

  Oyun tepki vermiyor ne önerdiyseniz hepsini yaptım salt okunurdan çıkarıyorum oyunun klasörünü yönetici olarta başlatıyorum gene görev yöneticisinde açık gözüküyo ama tık yok oyunda açılmıyor … Birde ! ! ! salt okunurdan çıkardığımda uygula dedikten sonra tekrar salt okunur imleci açık gözüküyor ne yapmam gerek

  • Görev yöneticisinden kapattıktan sonra bunları denediğinize emin olun. Bir güvenlik programı da engelliyor olabilir buna bakarsınız.

   Tarih ve saat ayarlarını değiştir – Saat dilimini değiştir – Saat dilimi kısmından Pekin, Hong Kong, Urumçi (+8.00) olanı seçip tamam deyin.

   Bu da çözüm olmadıysa ekran kartı driverınızı güncelleyin, kolay gelsin.

 • Cihan

  bu ekranda kalıyor geçmiyor ne yapmalıyım

 • Cuneyt

  oyun içersinde karakter kendi kendine hareket ediyor bunun bir çozumu varmı crackten dolayı olabılırmı

 • Kaus

  Selam arkadaslar,
  Oyunu indirmeyi dusunen arkadaslar icin tavsiyem sunlar olacak.
  Oncelikle yuksek donanimli bir bilgisayariniz yok ise kesinlikle oyunu oynamanizi tavsiye etmiyorum.

  Kendi kullandigim bilgisayar ozellikleri su sekilde :
  Dizustu
  Intel Core i7-4700HQ-processor
  Nvidia GTX 860M / 2 GB VRAM
  16 GB RAM / 1 TB HDD + 128 GB SSD

  Boyle bir pc ye sahip olmama ragmen oyunu oynamakta zorluk cektim. Acayip derecede bilgisayarimi zorladi. Oyunu test amacli oynadim takilma , donma olmadi fakat islemciyi ve fanimi acayip bir sekilde yordu.

  Simdide oyun kuruluma hakkinda tecrubelerimi paylasmak istiyorum.
  Bu sitedeki oyun kurulumu ve crack hakkindaki tum onerileri eksiksiz yaptim ve hic bir sekilde bir sorun ile karsilasmadim. Ben yurtdisinda yasayan birisiyim sanirim bu yuzdendir ki “beyaz ekran” diye tabir ettiginiz olay bende olmadi. Saat ayarini degistirmeme gerek kalmadi anliyacaginiz.

  Not : Virus programi olarak Norton kullaniyorum. Size tavsiyem oyunu kurmadan once virus programinizi kapatmaniz ve Crack dosyalarinin hepsine “Sag tiklayip” Yonetici olarak guvenilir olarak isaretlemeniz olacak.

  Oyun pcimi cok yordugu icin unistall ediyorum ;).
  Paylasim icin tesekurler arkadaslar.

 • Yunus

  Tamam teşekkürler

 • Yunus

  Torrent halinde yok mu

 • Erdem Şahan

  S.a lütfen oyunlarin partlarini turbobitten baska bir yere de yükler misiniz. Turbobitte indiremiyorum.

  • Partları -istisnalar hariç- sadece turbobite yüklüyoruz.

   • Erdem Şahan

    Tamam ama turbobitte geri sayım yaptıktan sonra download yazısına tıklıyorum indirme işlemi başlamıyor bende ya anlamadım gitti.Alternatif indirme linki koyuğunuz oyunların çoğunu indirdim diğer oyunlarada bir tane bile alternatif link koyarsanız sevinirim.

    • Şimdi kontrol ettim dosyada sorun yok. ama zaten bu kadar büyük bir dosya free kullanıcı olarak zor iner ya da inmez. İlla öyle indireceğim diyorsanız jdownloader kullanın.

 • Eray H.

  Oyunu indirdim kurdum bitirdim. Kısacası oyunu oynayanlar oyunun sonunu görünce konami’ye çok sinirlenicekler 😀 Ben de çok kızdım bir türlü anlayamadım 😀 Ama oynanış ve fps açısında iyi bir oyun.

 • Eray H.

  Oyunu bilgisayarım kaldırır mı ? Kaldırırsa hangi ayarlarda kaldırır ?

  • Eray H.

   Sistemim şöyle i7 4790 3.9 ghz cpu
   2 tb hdd
   gt 730 2gb ddr3 gpu
   dvd-rw
   8 gb 1600 mhz ram
   1920×1080 1 ms. led monitor

   • Hangi ayarlarda kaldırır bilemem ama kaldırır.

 • Mustafa

  Öncelikle çok teşekkür ederim. Hata çözümlerinin hepsini yaptım şimdide ”Steam is currently in offline Mode, for the first launch go in Online Mode.” diye hata veriyor. Oyun Hiç açılmıyor.

  • 1-yanlış yerden açmaya çalışıyor olabilirsiniz ona bir dikkat edin,

   2-Ayrıca crackde problem olabilir. crack updateyi tekrar uygulayın.

   • Mustafa

    Crack updateyi tekrar uygulayınca oyun sorunsuz açıldı. Çok teşekkürler.

   • OYUNCUMGS5

    merhaba sistemim aşıırı derece yeterli ama Mustafa nın aldıgı hatayı alıyorum go online hatası nedeni ne olabilir oyunu 4 defa yükledim sildim update dosyasını 2 kere indirdim yinede olmadı acil yardım pls

 • ahmetcan

  crack veya update varmı oyun için

 • mario

  tesekkurler ellerinize saglık