Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1906 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35675 yorum bırakıldı.

Sorunsuz ve Full Video Converter Dönüştürme ProgramıBir video dönüştürme-çevirme programından ne beklersiniz? Hızlı bir çevirmemi, çoğu formatı desteklememi, kullanışlılık mı …

Bunlar ve daha fazlası şimdi size tanıtacağım #1 Video Converter programında mevcut, hatta bunların yanı sıra videoları birleştirme, sesi videodan ayırma programı olarak da kullabilirsiniz.

Basit kullanışlılığı ve tut-bırak özelliği ile dikkat çeken program ile ister videolarınızın boyutlarını düşürün ister yükseltin, ister videolarınızı birleştirip bir film yapın. Beğenmediğiniz bir bölümü kesedebilirsiniz.

Program neredeyse tüm formatları destekler.(AVI, MPEG1, MPEG2, MPEG4, ASF, WMV, DivX, XviD, VCD, SVCD, DVD…) Boyutu ise sadece 6 MB.

Bir video için bu program her şeyi yapıyor, geriye sadece indirmek kalıyor ki onu da IDM hallediyor.

Sözü fazla uzatmadan linke getirmek istiyorum, indireceğiniz .rar’ın içerisinde full yapabileceğiniz bir serial de mevcuttur.


 

İndirme Kolaylığı:
– Yukarıdaki linke bastıktan sonra linkin turbobit adresini alıp turbobit çeviricilerden hiç beklemeden indirin.(Nasıl yapacağınız konusunda cümle içindeki linke tıklayınız)

 

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

dizi-izle-indir
Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  • ayhan

    s.a hocam bunun türkçe yaması yokmu?? Türkçe yama olmadan nasıl ne yapacağımı bilmiyorum daha doğrusu beceremiyorum :/

    • dangeras

      Maalesef yok 🙁

  • oo ellerinize saglık guzel bir programa benzior teşşekkür ederim :))